Початок
 
УКР
РУС
 
Початок Карта сайту Зворотній зв'язок
Ключевое решение для Вашего бизнеса
Ознайомтеся з іншими нашими програмними продуктами
Система автоматизації
ресторанної діяльності
Система автоматизації
діяльності готелю
Система автоматизації
діяльності кінотеатру
Система автоматизації
ігрових залів
В роздiлi:
Історія компанії
Наша компанія
Наші партнери


Вы можете зателефонувати нам +38 (044):
Початок / Про компанію / Історія компанії

Компанія UCS - системи автоматізації.
Фірма "UCS" була створена в 1992 році молодими спеціалістами, закінчившими Кафедру Інженерної Кібернетики Московського Інститута Сталі і Сплавів по спеціальності "Прикладна математика".

Фірма заявила про себе незабаром після створення, запропонувавши на ринку програмних продуктів нову повнофункціональну комп'ютерну систему автоматизації R-keeper TM версії 1, що дозволяє автоматизувати діяльність ресторанів, кафе, барів, підприємств швидкого обслуговування (Fastfood).

На початку 90- х років "UCS" була першою російською приватною фірмою, що виступила на ринку з подібною пропозицією, що гідно конкурують із закордонними аналогами. Досконально вивчивши особливості організації ресторанного бізнесу в Росії, фірма запропонувала програмний продукт, що повністю відповідає вимогам самих вимогливих замовників.
Сейчас фирма "UCS" - ведущий российский поставщик программно-аппаратных комплексов для ресторанов различных форм обслуживания.

За минулі роки система R- Keeperтm постійно удосконалювалася, і зараз фірма пропонує своїм клієнтам нову версію - R-keeper™ V6. Крім цього, були створені нові програмні продукти, які можуть працювати як разом з R-keeper™ V6, так і самостійно.


Програмні продукти фірми UCS
 

    * система автоматизації діяльності ресторанів R-Keeper
    * система складського обліку R-Keeper StoreHouse
    * система автоматизації діяльності готелів Shelter
    * система автоматизації діяльності кінотеатрів Премьера
    * система планування та обліку рабочого часу TimeKeeper
    * система керування більярдним залом Pool Jet
    * система керування доставки готової продукції Delivery
    * система керування дитячими ігровими автоматами GameKeeper

У зв'язку з активним розвитком і реконструкцією кінотеатрів Росії наприкінці 90- х років, від директорів провідних кіномереж почали надходити заявки на створення автоматизованої квиткової системи . Інтерес був очевидний. По статистиці прибуток від кінопоказу найчастіше порівнянна із прибутком від кіно-бару. Природно вигідно й зручно, коли обоє засобу керування: квиткове господарство Прем'єра й общепит R-keeper Розробляються й обслуговуються в одній компанії.

За станом на травень 2008 року в Росії тільки програмне забезпечення "Прем'єра" мало позитивний досвід керування мережними кінотеатрами в російських умовах: ведення репертуарного плану й фінансовий контроль із єдиного центру (Мультиплекс "Формула Кіно" в Атріумі м. Москва - керування мережею, що полягає з 27 кінотеатрів).


Крім розробки програмного забезпечення, фірма "UCS" проводить повну установку "під ключ" програмно-апаратного комплексу й навчання персоналу, а після установки - повну підтримку своїх програмних продуктів, поставку видаткових матеріалів, гарантійне й післягарантійне обслуговування апаратури, сервісне обслуговування касових апаратів і фіскальних реєстраторів.
Наші фахівці завжди готові виїхати до Вас при виникненні проблемних ситуацій.

За станом на січень 2006 року система R-keeper™ була встановлена й успішно функціонувала більш ніж в 6000 престижних ресторанах, кафі, ресторанах типу Fastfood, клубах і розважальних центрах в 135 містах, розташованих в 16 країнах.

Дванадцятирічний досвід розробок і експлуатації програмних продуктів дозволяє нам із упевненістю затверджувати, що для нас немає нездійсненних проектів!

Будь те великий розважальний центр або маленьке кафе, мультиплекс або одне-зальний кінотеатр, висока якість устаткування, що поставляється, і програмного забезпечення, а також професіоналізм наших інженерів є гарантією бездоганного виконання проектів.

 
 
  UCS © 2005-2012 статистика посещений
Сделано — CG. The IT agency